Skalbimo mašinų remontas 

Meistras Vilniuje atvyksta į namus.

Įvairių gamintojų automatinių skalbimo mašinų remontas.

Jeigu įmanoma, skalbimo mašinų gedimai šalinami kliento namuose.

 Darbams ir įdėtoms detalėms suteikiama garantija.

Skalbyklių remontas pagal Feng Shui

Skalbimo mašinų remontas Vilniuje

Nebeveikia skalbimo mašina?

Skalbimo mašina kaip ir automobilis, yra gedimų, kurie atsitinka dėl natūralaus nusidėvėjimo. Ir gera žinia ta, jog dauguma jų sėkmingai pataisoma ir iš tiesų nėra tokie baisūs, kaip jums gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.
Reikalingas skalbimo mašinos meistras Vilniuje?
Skambinkite: 8 626 02 363

Skalbimo mašinos meistro iškvietimas internetu

Skalbimo mašinų meistro iškvietimas internetu Vilniuje puikiai tinka tuomet, kai remontas reikalingas sekančią ar dar vėlesnę dieną.
Skalbimo mašinos remonto darbus dažniausiai atliekame Jūsų namuose.
Jums tereikia užpildyti šią formą ir mes kaip galėdami greičiau susisieksime su jumis ir suderinsime likusias smulkmenas.
O jeigu skubu, skambinkite: 8 626 02 363

Sena skalbimo mašina užima vietą?

Nemokamas skalbimo mašinų išvežimas Vilniuje. Tai puikus būdas atlaisvinti vietą, kurią užima jau atitarnavusi skalbimo mašina. Jeigu įsigijote naują skalbimo mašiną, o senos nėra galimybės utilizuoti, kreipkitės į mus ir mes artimiausiu metu utilizuosime skalbimo mašiną.
Galite užpildyti šią formą arba
skambinkite telefonu: 8 626 02 363
Skalbimo mašina – kiekvieną dieną naudojamas daiktas, kuris padeda užsitikrinti higieną, komfortą bei stilių. Tiesa, sugedusi skalbimo mašina sukelia labai daug rūpesčių, tad visada po ranka turėkite meistro telefono numerį.  Skalbimo mašinų remontas – mūsų kasdienybė, tad nelaukite kol problemos sukels daug rūpesčių, o reguliariai atlikite diagnostiką ir vos tik pastebėjote mažiausias smulkmenas – kreipkitės į mus! Mūsų tikslas – pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas už konkurencingą kainą. Labai dažnai sugedus skalbimo priemonei žmonės skuba į prekybos centrus pirkti naujos ir taip permoka 100, o kartais net 1000 kartų. Net ir pati mažiausia problema gali sutrikdyti įprastą skalbimo mašinos veikimą. Mažos problemos sprendimas reikalauja ir mažų finansinių investicijų, ir mažų laiko kaštų, tad pirkdami naują skalbyklę galite labai permokėti visomis prasmėmis. Juolab, baigę tvarkyti mūsų specialistai nuodugniai paaiškins, kokios problemos iškilo ir ką daryti, kad jos daugiau nebepasikartotų. Kai žinosite – kur kas ramiau miegosite, kadangi Jūsų skalbyklė bus maksimaliai apsaugota.

 • Mūsų komandoje dirba tik patys geriausi savo srities profesionalai, kurie tobulėja, noriai mokosi ir gilina savo žinias, kad kartu su atsinaujinančia technika atsinaujintų ir galvoje turimą informaciją. Pasisamdykite specialistus, kuriems skalbimo mašinų remontas yra kasdieninė duona.
 • Leiskite sau pasitikėti kokybe už mažą kainą. Mūsų tikslas, kad skalbimo mašina būtų sutvarkyta ir tuo pačiu tvarkymo paslaugos Jums nekainuotų brangiai. Maksimaliai panaudojame turimus išteklius bei žinias, kad tvarkymo darbai nesukeltų Jums papildomų problemų.
 • Darbams atlikti naudojame moderniausią įrangą ir technologijas, kurios padeda padėti kokybiškai sutvarkyti tiek senesnių metų, tiek inovatyvias skalbykles be kurių kasdienybė būtų kur kas sudėtingesnė.

Skalbimo mašinų remontas Vilniuje

Lietuvos sostinė – tankSkalbimo mašinų remontas Vilniujeiausiai apgyvendintas šalies miestas, tad nieko keisto, kad būtent čia dažniausiai žmonėms ir prireikia profesionalių skalbiklių tvarkymo paslaugų. Juolab, sostinės gyventojai yra išmanūs žmonės ir drąsiai koja kojon žengia su inovacijomis, kurių tvarkymas reikalauja profesionalumo ir žinių. Štai todėl mūsų komandos specialistai naudoja ir pačias moderniausias tvarkymo priemones, juolab, nuolatos mokosi, keliauja į seminarus bei skaito savarankiškai. Tik tai gali užtikrinti, kad skalbimo mašinų remontas Vilniuje bus tinkamas ir garantuos, jog sugedusi skalbyklė bus gana greitai ir paprastai sutvarkyta. Vilniečiai gali džiaugtis, kad vos tik susisiekę su mumis iškart gaus visą reikalingą informaciją. Kai kuriais atvejais, kai problema labai detaliai apibūdinama – galime preliminariai pasakyti, koks gedimas ir kaip jį galima būtų tvarkyti. Žinoma, detaliausiai paaiškinti smulkmenas galime apžiūrėję jūsų skalbyklę ir įvertinę pateikti rekomendacijas, kurios gali padėti apgalvoti, kokia skalbimo mašinos tvarkymo strategija yra geriausia. Juk mums svarbiausia suderinti gerą kainos bei kokybės santykį.

 • Skalbimo mašinų remontas Vilniuje orientuotas į funkcionalumą bei optimalumą, tad vos tik susisieksite su mumis – efektyviai sureaguosime į Jūsų užklausą ir atvyksime jums pačiu palankiausiu metu.
 • Teikiame konsultacijas ir telefonu, kadangi labai dažnai minimalios smulkmenos trukdo skalbyklei tinkamai veikti. Tapkite mūsų nuolatiniu klientu ir gausite įvairiausias išlygas, kurios leis dar daugiau sutaupyti ir tuo pačiu būti ramiu, kad viskas už jus bus padaryta ir skalbyklė puikiai veiks.
 • Atliktiems darbams suteikiame garantiją, kadangi pasitikime savo suteiktomis paslaugomis. Kiekvienas mūsų darbas atliekamas labai kruopščiai ir detaliai, tad būtent tai gali garantuoti, jog gausite aukščiausio lygio paslaugas, kurios leis daugiau nesukti galvos dėl gedimų.
Skalbimo mašinų remontas Vilnius – kiekvienam, kuris nori gyventi be jokių papildomų problemų ir jaustis saugiu. Svarbiausia, kad sugedus mašinai daugelis žmonių nori kuo greičiau gauti paslaugas, todėl skuba pasinaudoti pačio pirmo atrasto specialisto paslaugomis. Tai – blogas sprendimas, kadangi net ir kokybė gali nekainuoti labai daug, tad šiuo atveju svarbiausia yra galimybių lyginimas, įvertinimas bei apsisprendimas, ko jums reikia, kad galiausiai liktumėte patenkintas paslaugomis. Būtent todėl kiekvienam žmogui skiriama labai daug dėmesio ir esame tikri, kad tiksliai žinodami, kokie yra jo poreikiai, galime būti ramūs, kad pavyks suteikti tai, kas leis būti pinai patenkintų paslaugomis. Skiriantis problemai tuo pačiu skiriasi ir mūsų paslaugų kainos, tačiau žinome, jog surasime Jums labiausiai tinkamą pasiūlymą. Nuolatos siūlome akcijas ir nuolaidas, o klientams, kurie nori tapti ištikimais mūsų klientais – teikiame nuolaidas ir paslaugas suteikiame greičiau nei visiems kitiems. Nes draugauti paprasčiausiai apsimoka!

Skalbyklių remontas

Skalbyklių remontasSkalbyklių remontas gali būti reikalingas dėl labai daug skirtingų priežasčių. Svarbiausia, kad mūsų kompetencija leidžia sutvarkyti beveik bet kokias problemas, tačiau jeigu matysime, kad problemos niekaip nepavyksta išspręsti – tokiu atveju perduosime darbus tiems, kurie turi reikalingą įrangą, kuri gali padėti susitvarkyti su gedimais. Kol vienu atveju pro skalbyklę tik laša vanduo (tai ypač dažnai pasitaikanti problema), kitu atveju –  programų gedimai, tad joms nebepavyksta tinkamai atlikti funkcijų. Svarbiausia, kad skirtingos problemoms reikalauja ir skirtingo sprendimo, tad paslaugų universalumas ir platus pasirinkimas garantuoja, jog mes padėsime susitvarkyti su bet kokiomis problemomis. Svarbiausia – kreiptis ir naudojimasis skalbykle vėl bus sistemingas, greitas, paprastas ir be jokių gedimų. Kiekvieną atvejį vertiname labai individualiai. Juk skiriasi ne tik pačios skalbyklės, tačiau ir savininkai, kurie nori, kad skalbyklės puikiai veiktų ir problemos būtų greitai išsprendžiamos ir paprasčiausiai vėl nepasikartotų. Sugedus skalbyklei – nenusiminkite, o imkite telefoną į rankas ir susisiekite su mumis! Išspręskite problemą  tada, kol ji maža ir kol jos sprendimas kainuoja pigiai kaip niekada.

 • Skalbyklių remontas atliekamas ne tik labai kruopščiai ir atsakingai, tačiau tuo pačiu ir gana greitai. Kadangi skalbimo mašina yra kiekvieną dieną naudojama įranga, kurios neveikimas gali labai sugadinti kasdienybę – mes dirbame optimaliai, efektyviai reaguojame į problemas.
 • Paskambine telefonu galite gauti nemokamą konsultaciją, kuri padės įvertinti su kokia problema teko susidurti ir kokios priemonės gali padėti tą problemą išspręsti. Juk taip norisi kokybės! O mes galime ją duoti.
 • Mes kalbame Jūsų kalba! Sugedus skalbyklei norisi žinoti kas jai atsitiko. Mes tai suprantame, tad labai detaliai paaiškinsime smulkmenas, kurios gali padėti suprasti, kas atsitiko Jūsų skalbyklei ir kokių priemonių mes imsimės, kad tie gedimai būtų sutvarkyti.

Skalbimo mašinų meistras

Skalbimo mašinų meistrasEsame tikri, kad kiekviena problema gali būti gana greitai ir paprastai išsprendžiama. Kodėl esame tokie tikri? Mūsų komandoje dirba tik patys geriausi savo srities profesionalai, kurie yra pasiruošę suteikti kvalifikuotas paslaugas, kurios padės ateityje nebesukti galvos dėl gedimų ir tuo pačiu užsitikrinti, kad skalbimo mašinų meistras padės greitai ir sistemingai išspręsti problemas bei užtikrinti, kad vieną kartą kasdienybę apsunkinantys gedimai daugiau Jūsų nebekankins. Mes puikiai suprantama, kad viskas juda į priekį ir net tokia įranga, taip skalbimo mašinos, labai modernėja. Šiuo metu galima rasti tikrai gana inovatyvias, kurios turi kur kas daugiau funkcijų nei tik drabužių skalbimas. Tačiau tai nereiškia, kad modernėjant skalbyklėms tampa jas vis sunkiau sutvarkyti. Tikrai ne, kadangi mūsų profesionalai nuoširdžiai domisi technologijomis, kurios pakoreguoja įprastų skalbimo mašinų funkcionalumą ir gali užtikrinti, kad įprastiems buities darbai bus kur kas malonesni ir tuo pačiu reikalaus kur kas mažiau laiko.

 • Skalbimų mašinų meistras suteiks Jums išsamią konsultaciją, kuri padės suvokti ne tik kokios problemos kankina Jūsų skalbyklę, tačiau ir kokiomis priemonėmis tos problemos bus sprendžiamos.
 • Kiekvienas specialistas labai noriai bendrauja su klientais. Taigi, daugeliu atveju, galite pasitikėti ne tik visa mūsų komanda, tačiau konkrečiu meistru, kurio paslaugos Jums labiausiai patiko. Tokiu atveju iškilus problemoms kreipkitės į konkretų mūsų narį, kuris padės susitvarkyti su skalbyklės gedimais.
 • Profesionalumas garantuojamas, tad kreipiasi į mus galite būti tikri, kad problemas bus sėkmingai išspręsta. Kad ir koks gedimas yra – jis bus tik nemalonus atsiminimas, kai mūsų specialistas pasinaudos savo auksinėmis rankomis.

Skalbimo mašinų taisymas Vilniuje

Skalbimo mašinų taisymas VilniujeSkalbimo mašinų taisymas Vilniuje – geriausias būdas susitvarkyti su kasdieninėmis skalbyklės problemomis. Svarbiausia į specialistus kreiptis dar tada, kai problema labai maža ir ją sutvarkyti yra labai paprasta ir ta nereikalauja daug laiko. Daugelis žmonių gyvena labai intensyvų gyvenimą ir paprasčiausiai neskuba kreiptis į specialistus, laukia, kol problema tarsi pati išsispręs. Deja, taip nebūna ir dažniausiai belaukiant problema tik labiau ir labiau didėja, tad tuomet galiausiai tenka skirti ir daugiau pinigų, ir daugiau laiko, kol ta minėta problema bus galiausiai sutvarkoma. O jeigu skalbyklei neskirsite užtektinai dėmesio, galiausiai, ji gali sugesti taip stipriai, kad jos taisymas kainuos brangiai ir kai kuriais atvejais labiau apsimokės pirkti naują. Taigi, kuo greičiau kreipsitės į specialistus – tuo greičiau problemos bus suvarytos ir gedimai pamiršti. Visada po ranka turėkite mūsų telefono numerį ir ištikus problemoms skubiai kreipkitės. Nelaukite, kol gedima bus tokie dideli, kad jų tvarkymas kainuotų labai daug!

 • Nors paslaugas teikiame Vilniuje, tačiau esant poreikiui padėsime susitvarkyti su skalbyklės problemomis ir sostinės rajone. Svarbiausia – susisiekite ir kartu surasime tinkamiausią sprendimą.
 • Tvarkymo metu pasirūpinsime visomis reikalingomis priemonėmis ir tuo pačiu detalėmis, kuris gali garantuoti, kad kartą sutvarkius skalbyklę daugiau nebeteks galvoti apie jos gedimus. Mūsų darbas nuo A iki Ž. Kad Jums dėl nieko nereikėtų pergyventi.
 • Kai nori, kad viskas būtų pasirūpinta už Jus – skalbimo mašinų taisymas Vilniuje yra geriausias pasirinkimas. Leiskite sau visapusiškai atsipalaiduoti ir tuo pačiu nepergyventi dėl gedimų. Palikite problemas tiems, kurie yra pasiruošę su jomis susitvarkyti!